Specjaliści
w twojej okolicy

sprawdź

SPP na targach w KRAKOWIE!!!

SPP na targach w KRAKOWIE!!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych Warsztatach organizowanych przez SPP w ramach  Targów Budownictwa i Aranżacji „MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród” w Krakowie

Przesyłam informacje na temat targów MDO w Krakowie oraz  ofertę specjalną związaną z organizacją pokazów parkieciarskich.  

Targi Budownictwa i Aranżacji „MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród”, które odbędą się 1-2 września 2018r na terenie Centrum Targowo - Kongresowego EXPO Kraków to doskonała okazja, aby przybliżyć odbiory końcowemu, ale także lokalnym wykonawcom, architektom i projektantom, najnowsze i nieszablonowe rozwiązania, charakteryzujące się najwyższymi parametrami jakościowymi, zarówno do mieszkań, domów jak i ogrodów.

 

Ofertę wystawców zobaczą:

 • klienci końcowi/ inwestorzy indywidualni,
 • fachowcy i właściciele firm remontowo-budowlanych
 • architekci,
 • właściciele ogrodów / miłośnicy zieleni,
 • projektanci wnętrz.

 

W ramach współpracy zapewniamy:

 1. Udostępnienia w ramach przestrzeni 9 m2 z zabudową Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy miejsca na materiały reklamowe dla Partnerów SPP.
 2. W ramach przestrzeni SPP będzie dysponowało 30 m2 na potrzeby organizacji Warsztatów i pokazów technologii produktów i maszyn w parkieciarstwie dla partnerów Warsztatów.

Koszt udziału Partnerów w Warsztatach z SPP w zakresie pkt 1 -2:  1500,00 PLN ( dla członków SPP: 750,00 PLN).

Dodatkowo dla chętnych::

 1. Udostępnienie powierzchni ekspozycyjnej bez zabudowy dla Partnerów pokazów i członków SPP na warunkach preferencyjnych - za cenę 1 300 zł netto + VAT za 9 m2; (opłata na rzecz MTP)
 2. Opłata rejestracyjna dla Partnera 570 zł netto + VAT; (opłata na rzecz MTP)
 3. Umożliwienie umieszczenia reklamy Wydarzenia (flaga, rollup) w holu przy wejściu na teren ekspozycji;
 4. Kampania AdWords kierująca do strony z opisem Wydarzenia;
 5. Obecność Wydarzenia wraz z Partnerami (informacje, zdjęcia) w mediach społecznościowych.

 

Informację o firmie/ wystawcy/ partnerze i jego produktach MTP zamieszczą niezwłocznie po dokonaniu zgłoszenia Przez SPP na targi MDO

Dla zwiedzających targi MDO będzie przygotowany folder z informacjami o ofercie każdego wystawcy ( dotyczy zakres pkt 3 -6 dla  firm rejestrujących się jako partnerzy SPP)

Wydarzenie będzie promowane m.in. w telewizji, radiu, prasie, w Internecie, na portalach społecznościowych, grupach dyskusyjnych i billboardach. Z pewnością przełoży się to na wysoką frekwencję klientów bezpośrednio zainteresowanych zakupami, budowaniem, remontem i aranżacją przestrzeni życiowej.

W załączeniu kilka zdjęć z targów MDO Gdańsk, które organizowały MTP - budma w kwietniu b.r. na Pomorzu.

Z ramienia SPP targi będzie obsługiwała firma KRAK – Parkiet Pawła Pieprzycy tel. 601 412 599 (członek SPP) , Koordynacja Dariusz Kozera 695 928 649.

Zgłoszenia  i zapytania na  biuro@parkieciarzepolscy.com.pl

Wpłaty na BZ WBK S.A. 12 1500 1878 1218 7003 1472 0000

Zapraszamy i pozdrawiamy

BIURO SPP

 


 

 

 


Firmy wspierające