Audemars Piguet przedstawia koncepcyjny zegarek Royal Oak z dużym datownikiem GMT działającym w ułamku sekundy
Specjaliści
w twojej okolicy

sprawdź

zegarki repliki

Wczoraj Audemars Piguet zaprezentował mnóstwo nowych zegarków, które w dużej mierze składały się z modeli z kolekcji podstawowej wyposażonych w dość standardowe mechanizmy. Chociaż zegarki trójwskazówkowe i chronografy to podstawa nowoczesnej linii AP, marka z pewnością wie, jak wprowadzać komplikacje,podróbki zegarków i zaledwie dzień po ogłoszeniu wszystkich nowych modeli podstawowych, Audemars Piguet przedstawia nam teraz skomplikowane rzeczy.

Chociaż klasyczna wersja Royal Oak z datą i czasem zawsze będzie ulubioną przez fanów, seria Concept (wprowadzona po raz pierwszy w 2002 roku z okazji 30. rocznicy Royal Oak) reprezentuje najbardziej zaawansowaną technologicznie i „dostępną” projekty z całej oferty AP. Często jest to postrzegane jako kolekcja, w ramach której marka ćwiczy swoje siły produkcyjne i wypróbowuje nowe pomysły.

W rezultacie każdy model z serii Concept charakteryzuje się zaawansowanymi materiałami, na wskroś współczesnym designem i skomplikowanymi komplikacjami. Najnowszym dodatkiem do tej linii jest Audemars Piguet Royal Oak Concept Split-Seconds GMT Large Date, który przejmuje estetykę kultowego Royal Oak i przekształca go w wysoce złożony i futurystyczny zegarek.

Wykonana z tytanu koperta nowego modelu Audemars Piguet Royal Oak Concept Split-Seconds GMT Large Date (nr ref. 26650TI.OO.D013CA.01) ma średnicę 43 mm i ogromną grubość 17,4 mm i oferuje bardzo nowoczesny i kanciaste nawiązanie do klasycznego ośmiokątnego kształtu dębu królewskiego. Cała koperta ma zakrzywiony profil, który lepiej odpowiada naturalnemu kształtowi nadgarstka i zawiera mieszankę piaskowanych tytanowych powierzchni z polerowanymi na wysoki połysk akcentami. Obie strony koperty posiadają rzeźbione, kanciaste wstawki,repliki zegarków które stanowią osłonę korony i popychaczy. Dodatkowo, chociaż zegarek ma charakterystyczną dla Royal Oak ośmiokątną ramkę z pionowymi szczotkowaniami i ośmioma odsłoniętymi śrubami, zarówno profil ramki, jak i znajdujące się w niej szkiełko są zakrzywione, aby odpowiadały ogólnemu kształtowi koperty, tworząc ultranowoczesny interpretacja klasycznego i znanego projektu.

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz wysłany, dziękujemy.

*pola wymagane

Firmy wspierające