Specjaliści
w twojej okolicy

sprawdź

Zakończyły się Targi Budownictwa i Aranżacji w Krakowie

Zakończyły się Targi Budownictwa i Aranżacji „MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród”, które odbyły się 1-2 września 2018r na terenie Centrum Targowo - Kongresowego EXPO Kraków. SPP wspólnie z partnerami branżowymi – firmami: BLANCHON, Dr SCHUTZ, JAWOR_PARKIET, KRAK-PARKIET, MAT-TAR i MUREXIN zorganizowało Warsztaty Parkieciarskie które były doskonałą okazją prezentacji końcowemu odbiorcy, lokalnym wykonawcom, architektom i projektantom, najnowszych  rozwiązań branży parkieciarskiej  zarówno do mieszkań, domów jak i ogrodów.

Warsztaty i ofertę wystawców zobaczyli m.in.

  • klienci końcowi/ inwestorzy indywidualni,
  • fachowcy i właściciele firm remontowo-budowlanych
  • architekci,
  • właściciele ogrodów / miłośnicy zieleni,
  • projektanci wnętrz.

 

Praktyczne pokazy realizowała firma KRAK-PARKIET z Krakowa kol. Pawła Pieprzycy

W tym

  • Pokazy najnowszych produktów i technik stosowanych w parkieciarstwie
  • Przygotowanie i Wykończanie powierzchni (klejenie olejowanie, lakierowanie…):produkty firm BLANCHON, DR SCHUTZ (EUKULA), MUREXIN
  • Montaż desek, parkietów w wybranych wzorach ( KRAK-PARKIET )
  • Pomiary w parkieciarstwie
  • Nowe kolekcje parkietów JAWOR-PARKIET,  MAT-TAR

 

Partnerami SPP  Warsztatów były firmy branży parkieciarskiej : BLANCHON,  Dr SCHUTZ, JAWOR-PARKIET, MAT-TAR, MUREXIN, KRAK-PARKIET

Dla zwiedzających targi MDO przygotowano foldery z informacjami o ofercie każdego z partnerów warsztatów i SPP oraz pokazy wraz z poradami rzeczoznawców parkieciarstwa SPP.

Wydarzenie było promowane m.in. w telewizji, radiu, prasie, w Internecie, na portalach społecznościowych, grupach dyskusyjnych i billboardach. Targi MDO których organizatorem były Międzynarodowe Targi Poznańskie (zespół targów Budma) i towarzyszące im Warsztaty Parkieciarskie były pierwszą edycją i z pewnością w przyszłości będą znaczącym wydarzeniem prezentacji produktów i technologii dla mieszkania, domu i ogrodu z budownictwa dla Krakowa i Polski Południowej z wysoką frekwencją klientów bezpośrednio zainteresowanych zakupami, budowaniem, remontem i aranżacją przestrzeni życiowej.

Z ramienia SPP targi obsługiwała firma KRAK – PARKIET Pawła Pieprzycy

Zarząd SPP wyraża podziękowanie dla Pawła Pieprzycy i osób z nim współpracujących za profesjonalne przygotowanie Warsztatów, a Targom Poznańskim za umożliwienie ich przeprowadzenia.

 

Partnerzy Warsztatów:

 

 

BIURO SPP

 

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy

60-654 Poznań, Winiarska 1

NIP: 521-30-97-440

BIURO@parkieciarzepolscy.com.pl

 

   

 

Firmy wspierające