Specjaliści
w twojej okolicy

sprawdź

Wstąp do SPP

Szanowny(a) Kolego, Koleżanko

Zapraszamy do przystąpienia do naszego Stowarzyszenia „Parkieciarze Polscy” w charakterze Członka. Pragniemy zapewnić, że z naszej strony postaramy się zrobić wszystko, aby nasza współpraca układała się jak najlepiej.

Stowarzyszenie „Parkieciarze Polscy” jest najstarszą w Polsce ( rok założenia 1999 ) i jedną z najliczniejszych w Europie organizacją samorządu gospodarczego skupiającą parkieciarzy i firmy branżowe. Doświadczenie i siła naszych Członków umożliwiła osiągnięcie wielu ambitnych celów. Jako druga w Europie organizacja parkieciarska wydaliśmy podręcznik dla parkieciarzy – PARKIECIARZ. PODSTAWY WIEDZY I PRAKTYKI ZAWODOWEJ. Kolejną publikacją były Warunki Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Parkieciarskich.
Od początku związani jesteśmy z najważniejszymi Firmami – liderami branży parkieciarskiej. Współpracujemy z Instytutem Technologii Drewna oraz szkołami i uczelniami wyższymi. Od lat promujemy parkieciarstwo również dzięki współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.
Wśród ważnych działań są  cykle spotkań, szkoleń, konkursów, wystaw, pokazów i warsztatów na targach m.in. Budma, Drema, Lubdom, inne, które SPP organizowało lub w których uczestniczyło w Polsce i za granicą
Pomagamy w  zdobyciu kwalifikacji zawodowych: Dyplomów Czeladnika i Mistrza Parkieciarstwa, dzięki współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego – Izbami Rzemieślniczymi
Potwierdzeniem rosnących umiejętności naszych członków są ich międzynarodowe sukcesy, na czele z historycznym zdobyciem tytułów Mistrza i Wicemistrza Europy Młodych Parkieciarzy przez Dawida Szylara i Michała Łukę ( Czechy 2014 ).
W 2012 roku jako pierwsza organizacja samorządu gospodarczego w Europie uzyskaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008.

Jesteśmy do dyspozycji w ramach praw, które wynikają ze Statutu. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy gotowi do rozmów na temat poszerzenia zakresu współpracy. Niezależnie od tego, będziesz informowany o wszelkich działaniach Stowarzyszenia i możliwościach włączania się w organizowane przez nas przedsięwzięcia na preferencyjnych warunkach, jak również liczyć na promocję swoich produktów, technologii i działań oraz wsparcie w sprawach zawodowych i prawnych.  

Pozostając gotowymi do udzielenia wszelkich dodatkowych informacji
Z parkieciarskim pozdrowieniem

Zarząd SPP

Firmy wspierające