Specjaliści
w twojej okolicy

sprawdź

DREMA SPP ZORGANIZUJE WARSZTATY PARKIECIARSKIE EGZAMINY NA MISTRZA I CZELADNIKA PARKIECIARSTWA

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2021

W RAMACH TARGÓW SPP ORGANIZUJE: WARSZTATY PARKIECIARSKIE, EGZAMINY NA MISTRZA I CZELADNIKA PARKIERSTWA

Zapraszamy na największe i najważniejsze wydarzenie biznesowe branży drzewnej i meblarskiej Polski i Europy Środkowo-Wschodniej! Zarezerwuj termin: 14 – 17 września 2021! Przygotuj się na cztery intensywne dni wypełnione pokazami maszyn w ruchu, prezentacjami najnowszych ofert dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, na  spotkania z inwestorami oraz bogaty program konferencji, szkoleń i warsztatów. Zapraszamy na Targi DREMA!

Targi DREMA, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS!

DREMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji technologii jutra i rozwiązań dedykowanych przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu, obróbce oraz energii z drewna, których uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, jak również kleje i lakiery. Zobacz pełny zakres tematyczny wystawy >>> TUTAJ Od 2020 przestrzeń wystawiennicza została wzbogacona o salony:

Furnica – Salon Komponentów Do Produkcji Mebli

Sofab – Salon Materiałów Obiciowych i Komponentów Do Produkcji Mebli Tapicerowanych

 

Czterodniowy program Targów DREMA, co roku budowany jest we współpracy z ekspertami oraz kluczowymi organizacjami, stowarzyszeniami i instytucjami branży drzewnej i meblarskiej. Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to kompleksowa propozycja zarówno dla dużych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw oraz rokrocznie urozmaicana oferta dla majsterkowiczów.

Informacje DLA WYSTAWCÓW

Informacje DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Więcej na stronie internetowej wydarzenia:

https://www.drema.pl  

 

Miejsce:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Głogowska 14

60-734 Poznań

Firmy wspierające